ROZMOWA NA 96 FM:

O Schronisku w VIP Roomie

Naszego gości zapytaliśmy m.in. o największe trudności w okresie jesienno-zimowym. Jak wskazała Brygida Kaczmarek, sporym problemem jest kwestia ocieplania kojców a także rosnące zapotrzebowanie na karmę. Brygida Kaczmarek przybliżyła także dalsze plany Schroniska w roku 2012.

Przypominamy również, że do 30 listopada trwa dziewiąta edycja akcji „Psu na budę”.  Celem tego przedsięwzięcia jest zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających w zielonogórskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Tym razem organizatorzy  wprowadzili do niej niewielki element współzawodnictwa: szkoła lub przedszkole które zbierze najwięcej karmy, otrzyma tytuł „Szkoły Zwierzolubów 2012” wraz z okolicznościowym dyplomem oraz statuetką.

Dziś, 25 października, trwają także Dzień Otwarty. Z tej okazji pracownicy Schroniska oprowadzają, pokazują i odpowiadają na pytania odwiedzających. Tego dnia nie będą również pobierane opłaty adopcyjne a na odwiedzających czekają upominki niespodzianki. Ponad to w tym dniu odbywa się również Foto Day w Schronisku. Organizatorzy zapraszają wszystkich fotoamatorów i miłośników fotografii. Cała akcja ma na celu promocję adopcji zwierzaków z zielonogórskiego schroniska.

Dzień Otwarty w Zielonogórskim Schronisku potrwa do godziny 18. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.schronisko.avx.pl.

VIP Room – Brygida Kaczmarek

Autor: Damian Łobacz

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: