ROZMOWA NA 96 FM:

Nowy rok – nowy… OPZL! Teraz kierunek – eksport

Kierunek eksport – to nazwa spotkania, które organizuje Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Konferencja ma pomóc firmom w regionie przygotować się i otrzymać informację, jak wejść na rynki zagraniczne.

To pierwsze spotkanie OPZL-u w 2020 roku. Organizowane jest wspólnie z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną i Polską Agencją Inwestycji i Handlu. Ta ostatnia podpowiada przedsiębiorcom, jak przygotować się do eksportu swoich towarów zagranicę.

Chcemy dać namacalną pigułkę wiedzy naszym firmom, jak mogą wejść na rynki zagraniczne, jak mogą otrzymać wsparcie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. To jest jeden z obszarów naszych nowych kierunków działań. Kolejne to: HR, employer branding, networking. Jest wiele pomysłów i inicjatyw, które sukcesywnie będziemy zdradzać i organizować kolejne wydarzenia. Po to, żeby nasze firmy czuły korzyść bycia w organizacji i uzyskały merytoryczną wiedzę.Joanna Zielińska, dyrektor biura OPZL

Spotkanie odbędzie się 12 lutego w hotelu Grape Town.

Jeżeli chodzi o 12 lutego, to powiemy, w jaki sposób wejść na rynki zagraniczne. Kierujemy je do firm, które myślą o tym, jak wejść na rynki zagraniczne, ale nie tylko. O tych, którzy zajmują się eksportem, ale chcą rozszerzyć i rozwinąć również. Zachęcamy do udziału.Joanna Zielińska, dyrektor biura OPZL

W spotkaniu wezmą udział m.in. Grażyna Ciurzyńska, prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Maciej Witucki, prezes Konfederacji Lewiatan czy Stanisław Iwan, wiceprezes Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Więcej o wydarzeniu, w którym udział jest bezpłatny w całej Rozmowie na 96 FM.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: