ROZMOWA NA 96 FM:

Niektóre kobiety będą świętować dwa dni

Relaks, rozwój i wiedza z różnych dziedzin życia – to czeka uczestniczki Nocy Kobiet, warsztatów organizowanych z myślą o płci pięknej przy okazji Dnia Kobiet.

Warsztaty będą dwudniowe. Rozpoczną się w piątkowy wieczór, 8 marca, a zakończą nazajutrz. Szczegóły przybliża Dorota Haładyn-Biel, jedna z organizatorek i prelegentek.

Odbędzie się to 8 i 9 marca. Zrobiłyśmy w piątek o godz. 18:00 wykład na temat tarczycy. W tamtym roku było ponad 20 osób, teraz chcemy to powtórzyć. Wszystko, co nas absolutnie dotyczy.Dorota Haładyn-Biel, Stowarzyszenie Kobiet - Babska Agencja Rozwoju

Sobotnie warsztaty rozpoczną się w południe i będą poświęcone m.in. kosmetykom, biżuterii, ale także zdrowiu i samodoskonaleniu.

Będzie oczywiście pokaz makijażu, takiego wyjściowego – na święta i takiego na co dzień. Będzie fajny wykład “Asertywna ja”. Mamy problem z asertywnością. Kobiety mają problem z asertywnością, zresztą nie tylko kobiety. Mężczyźni również.Dorota Haładyn-Biel, Stowarzyszenie Kobiet - Babska Agencja Rozwoju

Na Noc Kobiet obowiązują zapisy. Więcej informacji na Facebooku wydarzenia, a także w całej Rozmowie na 96 FM z Dorotą Haładyn-Biel.

Rozmowa na 96 FM 28-02

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: