ROZMOWA NA 96 FM:

Dwa miesiące laby? Nie dla Młodzieżowej Rady Miasta

Chill Fest, Kongres Młodzieży, Konsultacje Młodzi Mówią, czy w końcu Karta Młodych – te inicjatywy zaprzątają obecnie Młodzieżową Radę Miasta. O wakacyjnym lenistwie nie ma mowy, o czym przekonywał w Rozmowie na 96 FM Michał Mościcki.

Wspólne kibicowanie piłkarskiej reprezentacji Polski podczas meczu z Duńczykami 1 września – to pomysł Młodzieżowej Rady Miasta na drugą edycję imprezy pod nazwą Chill Fest.

Nad Chill Festem teraz bardzo dużo pracujemy. Mamy nadzieję, że będzie to jeszcze większa impreza. Chcemy ją połączyć chociażby z meczem reprezentacji. Postaramy się zrobić coś nie tylko dla młodych, planujemy zrobić strefę animacji dla małych dzieci. Jeśli chodzi o oglądanie meczu, to jest tu oczywiście kwestia koncesji. Czekamy na decyzję.Michał Mościcki

Młodzieżowa Rada Miasta chce też wprowadzić tzw. „Kartę Młodych”, czyli coś na wzór popularnych Kart ZGranej Rodziny czy Zielonogórzanie 50+, ale dla mieszkańców miasta powyżej 18. roku życia.

Jeżeli dobrze wszystko pójdzie i dostaniemy akceptację, to od stycznia będzie można korzystać z Karty Młodych. Od początku kartą zajmujemy się tylko my. Składanie wniosków, wydawanie karty, to wszystko spoczywa na nas. Karta będzie zróżnicowana, bo tu będzie inne grono odbiorców.Michał Mościcki

W audycji Tomasza Misiaka także opinia Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta dotycząca m.in. budowy wieży widokowej na Wzgórzach Piastowskich. Cały program poniżej.

Rozmowa na 96 FM 02-08

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: