ROZMOWA NA 96 FM:

„Ludzie będą pionkami!” Prezentacja zielonogórskiego Monopoly już w sobotę

Za ile Ratusz? Ile trzeba zapłacić za Palmiarnię, a ile za CRS? W grze Monopoly wszystko wyjaśni się jutro. Inauguracja zielonogórskiej edycji planszówki odbędzie się w sobotę na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Jak to się stało, że Zielona Góra pójdzie w ślady Poznania, Wrocławia, Krakowa, czy Gdańska, a tym samym doczeka się swojej edycji gry? O tym mówiła w Rozmowie na 96 FM Ewelina Kuczyńska z Winning Moves.

Co roku wybieramy dwa miasta, które chcemy zrealizować i w których chcemy stworzyć miejską edycję. W tym roku zdecydowaliśmy się na Zieloną Górę. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Urzędem Miasta, który wspierał nas merytorycznie i oczywiście sami mieszkańcy też. Ich głos jest dla nas najważniejszy. To mieszkańcy w konkursach wybierali, co chcieli, żeby znalazło się na planszach.Ewelina Kuczyńska, Winning Moves

Jutro, na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii pierwsza rozgrywka, w której udział wezmą m.in. prezydent, rektor, a także żużlowcy. Później planszę opanują najmłodsi, na których czekać będą też inne atrakcje.

Będą ciekawe konkursy, w których mieszkańcy znowu będą mogli się wykazać. Będą rozgrywki na wielkoformatowej planszy. O 12:00 nastąpi wielkie odkrycie pól. Ludzie będą “pionkami”, będą wielkie kostki. Będzie można grać i kupować miejsca z Zielonej Góry.Ewelina Kuczyńska, Winning Moves

Wszystko rozpocznie się jutro o 12:00 w holu budynku A-29 przy ul. Prof. Szafrana 4a.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: