ROZMOWA NA 96 FM:

Kto będzie pionkiem, a kto pójdzie do więzienia? Zielonogórskie Monopoly coraz bliżej!

Już w sobotę oficjalna premiera miejskiej edycji gry Monopoly. Zielonogórzanie wiosną wskazywali obiekty, które powinny znaleźć się na planszy. Kultowych miejsc naszego miasta nie zabraknie, ale mogą być też niespodzianki.

Rąbka tajemnicy dotyczącej kolekcjonerskiej gry Monopoly w wersji zielonogórskiej uchylił Romek Awiński. Nasze miasto nie jest jedyne, które będzie miało swoją wersję gry. Swoje plansze mają już m.in. Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków.

Monopoly to taki projekt, który powinien być spójny, niezależnie od tego, jakie ma tło. Tych jest blisko 300. Nie mówimy jednak o wersji rozgrywek, tylko kupujemy sobie coś innego. Wyszła np. gra “Tatry i Zakopane”, “Polska jest piękna”. To ma też walor edukacyjny.Romek Awiński, Let's Event

Wiosną zielonogórzanie mogli głosować na miejsca, które znajdą się w naszej edycji gry.

Wybrano: stadion żużlowy, ratusz, a jak sobie prześledzicie internet, to zobaczycie, co jeszcze. Omnibusem nie trzeba być, żeby domyślić się, co będzie, ale kilka miejsc będzie też taką swoistą niespodzianką.Romek Awiński, Let's Event

My odkryjemy jeszcze jedną. Na planszy znajdzie się też Radio Index. Kupić naszą rozgłośnię będzie można od soboty.

9 listopada premiera zielonogórskiej edycji gry Monopoly. Wydarzenie odbędzie się o 12:00 w holu budynku A-29, Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Prof. Z. Szafrana 4a.

O atrakcjach posłuchacie w całej Rozmowie na 96 FM z Romkiem Awińskim.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: