ROZMOWA NA 96 FM:

Kabareciarze rozśmieszą i pomogą 3-letniej Poli

Kabareciarze ruszają na pomoc! Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe Charytatywnie – to tytuł imprezy, która 22 stycznia odbędzie się w Piwnicy Artystycznej Kawon.

Dochód wspomoże leczenie 3-letniej Poli, która przeszło dwa lata temu uczestniczyła w wypadku drogowym. Jej mama zginęła, a dziewczynka odniosła poważne obrażenia, które wciąż zagrażają jej życiu.

W 2017 roku moja koleżanka zginęła w wypadku samochodowym. Pola brała w nim udział, wtedy miała 8 miesięcy. Do dziś walczy o życie. Jak kolega mnie poprosił, czy zrobimy dla Poli Kabareton, to na początku nie połączyłem tych dwóch rzeczy ze sobą, że tu chodzi o córkę Agaty.Rafał Jaszczyński

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie dziewczynki. Podczas imprezy zaplanowano sporo licytacji, ale przede wszystkim wystąpią zielonogórscy kabareciarze.

Takie, jak Ciach, Made In China, Klub Komedii. Jarek Marek Sobański poprowadzi całą imprezę. Będziemy licytować gadżety Falubazu, będzie koszulka Stelmetu z autografami. Dostałem informację, że będzie licytowana kreacja Ewy Minge czy rakietka Lucjana Błaszczyka.Rafał Jaszczyński

Więcej o wydarzeniu, jak i zbliżającym się jubileuszu 5-lecia działalności stowarzyszenia w całej Rozmowie na 96 FM.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: