LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Jerzy Materna: Jesteśmy gotowi rządzić województwem

Kiedy nastąpi rekonstrukcja rządu i w jakiej będzie przebiegać formie? Jaka jest ocena koalicji w sejmiku? Takie pytania zadaliśmy dziś Jerzemu Maternie.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości był gościem Marcina Krzywickiego w „Rozmowie na 96 FM” . Materna stwierdził, że kierunek zmian, który proponuje rządząca koalicja jest dobry, choć żałuje, ze nie będzie ministerstwa gospodarki morskiej i żeglugi.śródlądowej. .

Karty są otwarte, wiemy, że jest piętnaście ministerstw. Szkoda, ze nie ma ministerstwa gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Nie wszyscy są zadowoleni, Najważniejsze, że rząd będzie miał stabilną większość. . Scaliliśmy się i wzmocniliśmy. . 

Posła PIS pytaliśmy także o ocenę obecnej koalicji w sejmiku województwa lubuskiego. Materna stwierdził, ze zmiany w województwie są potrzebne a Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe do rządzenia.

Prawo i Sprawiedliwość jest przygotowane do rządzenia. Dobrze, by było to współrządzenie. Nie ukrywam, gdyby było rządzenie mielibyśmy łatwiejszy dostęp do środków. 

Cała rozmowa na portalu wzielonej.pl

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: