ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Finał WOŚP w Zielonej Górze kolejny raz na dwóch scenach

Gwiazdy na dużej scenie pod filharmonią, a na mniejszej przy ratuszu? Wschodzące gwiazdy! Tzw. Scena Otwartych Serc, kolejny raz otwiera się na młodych i lokalnych artystów. 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie najpierw opanują najmłodsi, którzy pojawią się na deptaku.

To strefa, która również cieszy się sporym zainteresowaniem. Dowód? 19 tys. zł zebranych do puszek i z licytacji przed rokiem. Za Scenę Otwartych Serc odpowiada m.in. dr Agnieszka Opalińska.

Ta scena powstała w mojej głowie jako taka scena lokalna, na której każdy może wystąpić. Dalej można się do nas zgłosić, jeszcze gdzieś tam uda mi się kogoś upchnąć w scenariuszu. Na tej scenie występują ci, którzy chcą występować, którzy się do nas zgłaszają.dr Agnieszka Opalińska

Oprócz koncertów w planie są animacje dla dzieci, o które zadba m.in. „ZGrana Rodzina”.  Za „wrzut” do puszki będzie także można coś zjeść. Pomiędzy występami będą przeprowadzane licytacje.

Będą to tak naprawdę zespoły młodzieżowe, lokalni wokaliści, grupy przedszkolne, szkolne. Pomiędzy występami będą licytacje. Kontynuujemy licytacje rzeczowe, klasowe i rodzinne. Ta scena przeznaczona jest dla najmłodszych, wiemy, że szybko robi się ciemno, jest dosyć zimno. Jeśli ktoś chce się wybrać na WOŚP z najmłodszymi, to zapraszamy pod małą scenę.dr Agnieszka Opalińska

Scena Otwartych Serc grać będzie od 13:00 do 16:00.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00