LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:WAŻNEZIELONA GÓRA:

Finał WOŚP tuż tuż. Jak szykuje się miasto?

Odliczanie rozpoczęte. Już 30 stycznia finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do jubileuszowej 30. edycji przygotowuje się Zielona Góra.

Sporo się będzie u nas działo, bo i koncerty, występy artystyczne i różne eventy.  – Jesteśmy na ostatniej prostej – mówiła w „Rozmowie na 96 FM” Agata Miedzińska, dyrektorka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Pewne elementy już są zapięte na ostatni guzik. Teraz czekamy na realizację, ustawiania całego zaplecza. Tym zajmiemy się od wtorku, środy. Dziś dopinane są szczegóły tych akcentów finału, które są elementami dodatkowymi, czyli rajdy i biegi. Finał w Zielonej Górze jest bardzo intensywny. 

Wraca scena WOŚP-owa. Można więc powiedzieć, że tegoroczny finał odbędzie się w ujęciu hybrydowym. Miedzińska dodaje, że organizatorzy są gotowi na każdy wariant, bo przecież pandemia trwa w najlepsze i każdy dzień może przynieść coś nowego.

Przygotowujemy się ze sceną, miasteczkiem przy ratuszu i jeżdżącym TIR-em Jeśli się cokolwiek zmieni, obostrzenia itd, to będziemy musieli reagować i pewne rzeczy albo przenosić, lub demontować i zostać tylko z takim narzędziem, które pozwoli nam zorganizować zbiórki i być wśród publiczności chociaż trochę.

Radio Index mocno angażuje się jak zwykle w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tam będzie również i w tym roku. Słuchajcie nas i oglądajcie 30 stycznia.

Posłuchaj rozmowy z Agatą Miedzińską:

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00