ROZMOWA NA 96 FM:

Co z galą „Warto jest pomagać”?

– Mamy nadzieję na jakąś namiastkę gali – mówi Grzegorz Hryniewicz, radny miejski i szef stowarzyszenia „Warto jest pomagać”. W grudniu duża, charytatywna impreza wieńczyła cały rok pracy stowarzyszenia.

W dobie pandemii stowarzyszenie prowadzi normalną, bieżącą działalność. Prowadzi też zbiórkę na szpital, a dokładniej na wyposażenie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Od początku zbiórki udało się uzbierać kwotę ponad 65 tysięcy złotych, a w ostatnim czasie, po nagłośnieniu sprawy, udało się zebrać ponad 10 tys. zł.

Zazwyczaj ludzie dobrego serca zbierali się w grudniu – w ostatnich latach w hali CRS – na gali stowarzyszenia. O klimat dbali zaproszeni artyści, a podczas gali wręczano też statuetki tym osobom i instytucjom, które pomagają potrzebującym. Do plebiscytu „Anioł Roku 2020” już teraz można zgłaszać nominacje, a co z galą?

Chcemy zrobić to jak najbardziej bezpiecznie. Na dziś nie podejmiemy decyzji o organizacji imprezy w hali CRS. Mamy inny pomysł, żeby w inny sposób zrekompensować publiczności, która przychodzi na nasze gale. Mamy pomysł, ale czy to się uda, na dziś nie wiemy, więc jeszcze nie zdradzamy.

Formularz zgłoszeniowy do plebiscytu znajdziecie na stronie stowarzyszenia, a cała rozmowa do zobaczenia na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: