ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Bocheński: przeszkadza mi brud kampanii

Jeszcze kilka dni i wraz z ciszą wyborczą, w oczekiwaniu na decyzje wyborców, zamilkną kandydaci, którzy walczyli o głosy. Dobiega końca kampania przed wyborami samorządowymi.

O ocenę dotychczasowej kampanii przed wyborami pokusił się Andrzej Bocheński. Radny Zielonej Razem krytykuje oponentów urzędującego gospodarza miasta.

Brud kampanii przeszkadza. Ten brudy jest łatwo wylewać na kogoś, kto tyle w mieście zrobił. Jeśli kandydaci czy kandydatki idą na prezydenta, to mówią, co zrobią, a prezydent Kubicki mówi: patrzcie za mnie! Życie się toczy, zobaczcie, co jest zrobiony. Trudno jest kreować nową politykę, ale nie mówię tego, że jest już wyczerpany, bo jest to energiczny facet i jeszcze te dwie kadencje by sobie poradził. Ten “hejt” propagandowy i te gazetki, które czytałem, no… nieładnie.Andrzej Bocheński, radny Zielonej Razem

Bocheński w audycji Tomasza Misiaka stwierdził również, że prezydent nie może powiedzieć, że nigdzie nie zostały popełnione błędy. Radny Zielonej Razem dodał, że lepiej niż powiedzenie „nie myli się ten, kto nic nie robi” skalę zmian w mieście oddają zachwyty ludzi przyjezdnych.

Cała Rozmowa na 96 FM z wiceprzewodniczącym Rady Miasta jest dostępna poniżej.

Rozmowa na 96 FM 15-10

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: