ROZMOWA NA 96 FM:

Bieg Dobrych Mikołajów za nami. „Po raz pierwszy spadł śnieg”

Bieg Dobrych Mikołajów odbył się już po raz trzeci, ale to pierwsza edycja, która miała świąteczną scenerię. Pojawił się śnieg, którzy dostarczył radości zwłaszcza najmłodszym, a ci mogli zorganizować przed swoim biegiem… bitwę na śnieżki.

Imprezę, która tym razem odbyła się na os. Pomorskim podsumował Radosław Brodzik, jeden z organizatorów ze stowarzyszenia Zielona Góro Zacznij Biegać.

Zawsze podkreślamy, że to są te gorące zielonogórskie, i nie tylko, serca, które pojawiły się na tym biegu. Lista startowa została wypełniona po brzegi, więc na pewno ponad 10 tys. zł mamy. Ponadto trwa zliczanie wszystkich dóbr z puszek. Było mnóstwo radości, zabawy. Bieg dzieci był niesamowity, bo po raz pierwszy, w końcu spadł śnieg.Radosław Brodzik

Był kiermasz książek, ozdób świątecznych, ponadto można było dokonać rejestracji w bazie dawców szpiku. Dochód z całej imprezy pozwoli dzieciom wyjechać na ferie. Kolejna impreza biegowa już 14 stycznia podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg „Policz się z cukrzycą” to już tradycja finału WOŚP w Zielonej Górze.

Miejsce – CRS. To będzie godzina 12:45. Będziemy mieli możliwość bezpośrednio odnaleźć się z Jurkiem Owsiakiem. Szykujemy mnóstwo niespodzianek dla państwa szykujemy. Będzie to bieg na 5 km, nie więcej. Cały dochód przekażemy na rzecz walki z cukrzycą. Będą piękne koszulki, mnóstwo atrakcji.Radosław Brodzik

Rozmowa na 96 FM 14-12

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00