ROZMOWA NA 96 FM:

Anie, Anki i Anny świętują na deptaku!

Każdy z nas zna jakąś Annę. Według danych Ministerstwa Cyfryzacji, w 2017 roku grono pań o tym imieniu powiększyły ponad 3 tysiące dziewczynek. Skoro więc Anna jest ciągle na fali, warto to celebrować! Blisko najpopularniejszej daty imienin – 26 lipca – atrakcje dla zielonogórskiej Anny i jej przyjaciół przygotowała Babska Agencja Rozwoju.

Imieniny Anny w Zielonej Górze są wzorowane na podobnym święcie w Polsce – imieninach Krystyn. Mają już sporą tradycję, ponieważ odbywają się od 14 lat. Są w programie Lata Muz Wszelakich. O atrakcjach dla każdej Anki mówi Dorota Haładyn-Biel, prezeska Babskiej Agencji Rozwoju.

Poprosiłam Filipa Czeszyka, żeby zmontował swoją grupę, czyli formację Spoko. Mamy sezon urlopowy, więc bardzo dużo osób wyjechało. Ale coś tam się udało. Udało mi się też ściągnąć chór ze Świebodzina. No i oczywiście będzie pokaz mody. My, BAR-owiczki, w wieku od dwudziestu paru lat do siedemdziesiątki idziemy w pokazie mody.Dorota Haładyn-Biel

Imieniny Anny – 28 lipca o 16:00 na scenie przy ratuszu. W razie niepogody święto przeniesie się do Hydro(za)gadki przy zielonogórskim amfiteatrze.

Rozmowa na 96 FM – Dorota Haładyn-Biel

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: