ROZMOWA NA 96 FM:

Amfiteatr do remontu?

Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German, który 3 czerwca odbędzie się w zielonogórskim amfiteatrze przywołuje pytania o kondycję tego miejsca. Remontować, zadaszyć, inwestować? Te pytania usłyszał w Rozmowie na 96 FM Arkadiusz Dąbrowski.

Szef miejskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego jest zwolennikiem gruntownego remontu amfiteatru. Dąbrowski dziwi się, że wśród niektórych środowisk w mieście zapanowała moda na sprzeciwianie się różnym inwestycjom.

To jest jakiś paradoks, że jeszcze wiele lat temu cieszyliśmy się, że wiele lat temu było remontowane cokolwiek, a teraz słyszymy głosy protestu. Remont? A po co to komu? Kolejna rzecz, którą będziemy utrzymywać. Z amfiteatrem, co by nie było i tak go będziemy utrzymywać, a on wymaga gruntownego remontu.Arkadiusz Dąbrowski

Arkadiusz Dąbrowski nie zgadza się ze słowami politycznych oponentów, którzy mówią, że każda inwestycja w tym roku w mieście jest nastawiona na zysk polityczny w wyborach samorządowych.

Remonty dróg są wyborcze, budżet jest wyborczy, budżet obywatelski jest wyborczy. Cały czas grupa wiecznie niezadowolonych osób jest niezadowolona. Chociaż są wprowadzane modyfikacje, konsultacje społeczne, to ciągle jest coś nie tak. Większość zielonogórzan jest już znudzona tymi protestami. Myślę, że powinniśmy poczekać na koniec tych inwestycji. Jestem przekonany, że będzie efekt wow!Arkadiusz Dąbrowski

Cała Rozmowa na 96 FM do wysłuchania poniżej.

Rozmowa na 96 FM 02-05

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: