ROZMOWA NA 96 FM:

26 maja są trzy ważne obowiązki…

… Dzień Matki, wybory i gala finałowa Tancbuda Challenge – mówi Filip Czeszyk, miejski radny i jeden ze współorganizatorów trzeciej edycji tanecznego festiwalu, który w ten weekend odbędzie się w Zielonej Górze.

Po raz pierwszy w historii imprezy miejscem zmagań będzie hala CRS. Weekendowe tańce pod okiem sędziów i jury poprzedzą jeszcze piątkowe warsztaty.

… z naszymi wybitnymi choreografami, którzy przyjeżdżają do Zielonej Góry. Tancerze z całej Polski będą mieli okazję skorzystać z ich wiedzy. Turniej, stricte, jeżeli chodzi o zawody rusza w sobotę.Filip Czeszyk

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Sobota to dzień poświęcony na eliminacje, zaś w niedzielę odbędą się finały.

I teraz mój wierszyk stały: 26 maja są trzy obowiązki. Po pierwsze jest Dzień Matki, po drugie są wybory, a po trzecie jest gala finałowa Tancbudy. O 18:00 w CRS, zapraszam Was wszystkich! Jeżeli macie ochotę ujrzeć w akcji najlepszych tancerzy na świecie, będzie to możliwe w Zielonej Górze. Niesamowita energia i atmosfera. Warto tam być!Filip Czeszyk

Więcej o imprezie, jak również m.in. o marszu równości, który odbędzie się w pierwszy weekend czerwca w całej Rozmowie na 96 FM z Filipem Czeszykiem. Program do zobaczenia na portalu wZielonej.pl i na radiowym Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: