LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Zielonogórska policja poszukuje mężczyzny

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie samochodu Renault Laguna w dniach 23 – 24 lipca na parkingu przy ulicy Agrestowej w Zielonej Górze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o zniszczeniu samochodu marki Renault Laguna na parkingu przy ulicy Agrestowej w Zielonej Górze w okresie od 23 lipca 2021 roku od godziny 17:00 do godziny 6:40 w dniu 24 lipca 2021 roku. Sprawca zniszczył pokrywę silnika, szybę czołową, wyrwał czujniki przy szybie, lusterko prawe, uszkodził pokrywę bagażnika oraz szybę pokrywy bagażnika czym spowodował straty w wysokości 17.172 złotych. Prowadzący sprawę funkcjonariusz po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu miejsca zdarzenia ustalił, że widoczny jest na nagraniach mężczyzna, który mógł dokonać zniszczenia tego pojazdu.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał zarządzenie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie pojazdu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami: 47 7951235, 690106550 lub 47 7951211 bądź mailowy: sekretariat.kp2_zgora@go.policja.gov.pl.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: