LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Zielona Góra zagra z Gorzowem. Dziś derby w piłce ręcznej

Dziś piłkarze ręczni I-ligowego PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zagrają w finale wojewódzkiego szczebla rozgrywek o Puchar Polski.

Rywalem akademików będzie Stal Gorzów. Nasz zespól kilka dni temu zaczął rozgrywki w pierwszej lidze od minimalnej przegranej w Gorzycach Wielkich.

Gdybyśmy poprawili skuteczność, szczególnie w ostatnich 15 minutach, to byśmy wygrali. Z tym był problem i nad tym musimy popracować. Jeśli chodzi o Puchar, zespól z Gorzowa to silny zespól z ligi centralnej, choć przegrali u siebie na inaugurację. Faworytem jest drużyna z Gorzowa, ale zrobimy wszystko, by to spotkanie wygrać. 

To był trener akademików Ireneusz Łuczak, który zwraca uwagę również na to, że mecz ze Stalą Gorzów jest prestiżowy. Poza tym trenera pytamy również o zdrowie podopiecznych.

To zawsze mecz o prymat w województwie lubuskim, więc będziemy walczyć o zwycięstwo. Kuba Pachlewski będzie miał zabieg, a pozostali – wszystko jest ok. Są tylko mikrourazy, ale mam nadzieję, ze wszyscy zdrowi przystąpią do meczu.

Początek meczu dziś o 17.30 w hali przy Szafrana. Transmisja w Radiu Index.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: