LUBUSKIE:

Z Babimostu na wakacje – pierwszy czarterowy lot za nami. Po Turcji następna Bułgaria?

Lotnisko w Babimoście cieszy się rosnącą ilością pasażerów – a to głównie dzięki coraz popularniejszym lotom do Warszawy. Teraz jednak poszerzona została wakacyjna oferta rejsów, a z lotniska w Babimoście, dolecimy do Turcji.

W poniedziałek, 24 czerwca odbył się inauguracyjny lot z Babimostu do Turcji (Antalya). Na pokładzie była maksymalna liczba pasażerów – 180 osób. W zielonogórskim porcie lotniczym turystów witali m.in. radny Sławomir Kotylak, dyrektor Departamentu Infrastruktury i Komunikacji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, senator Waldemar Sługocki i Marcin Jabłoński, członek zarządu woj. Lubuskiego.

Wszyscy są pozytywnie zaskoczeni potencjałem, jaki Ziemia Lubuska i jej mieszkańcy generują. W zeszłym roku propozycja wysłania turystów do Bułgarii i Rumunii. Temat upadł z przyczyn technicznych. Myślę, że obserwując rynek turystyczny, każdy z operatorów szacuje potencjał dla danego kierunku. Myślę, że Bułgaria będzie równie atrakcyjnym kierunkiem, jak Turcja i w przyszłym roku poszerzymy zakres lotów i kierunków o ten kraj.Sławomir Kotylak

Do końca roku z Babimostu do Turcji polecimy jeszcze 14 razy. Loty odbywają się w każdy poniedziałek.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: