LUBUSKIE:

Walentynkowe lubuskie, czyli miłość do regionu – konkurs

Z okazji zbliżających się walentynek – pora na miłość w trochę innym wydaniu. Po raz kolejny Urząd Marszałkowski zachęca mieszkańców województwa lubuskiego do tego, aby pokazali za co kochają swój region.

Rozpoczął się konkurs „Pokaż, jak kochasz Lubuskie!”. Polega on na stworzeniu grafiki lub zdjęcia wraz z krótkim hasłem odnoszącym się do tego, za co kochamy lubuskie. A terenów, w których można się zakochać nie brakuje – mamy piękne jeziora, rzeki, tereny zielone i miejsca wypoczynku, relaksu oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Nawet zimą można cieszyć się z uroków natury. Oczywiście nie brakuje u nas również WOODSTOCKU, czy wielu innych festiwali, które opierają się na tolerancji, miłości i dobrej zabawie.

Do wygrania są m.in. podwójne zaproszenia do teatru w Gorzowie Wielkopolskim lub Zielonej Górze, vouchery do skorzystania z basenu i jaskini solnej w WOSiR oraz gadżety związane z naszym województwem. Wszystkie prace zostaną wyświetlone na telebimie przed Urzędem Marszałkowskim w walentynki, czyli 14 lutego. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 lutego, a regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.lubuskie.pl.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: