LUBUSKIE:MUZYKA:WOŚP

U2, Ramstein i Nocny Kochanek – kogo chcecie usłyszeć za rok w Kostrzynie nad Odrą? [Pol’And’Rock Festival]

W przyszłym roku czeka nas 25 – jubileuszowa edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Wraz z nią rosną oczekiwania uczestników. W rozkładzie innych imprez w Polsce możemy usłyszeć bardziej rozpoznawalnych wykonawców. W tym roku organizatorzy przygotowali artystyczną petardę. Na scenach mogliśmy usłyszeć światowej sławy Goo Goo Dolls, Gojirę, Soulfly, czy Judas Priest. Kogo chcieli by zobaczyć festiwalowicze za rok?

Wypowiedzi nie zaskakują. Festiwalowicze uwielbiają wracać wspomnieniami do zespołów, które już widzieli podczas poprzednich edycji. Są jednak zespoły, których uczestnicy festiwalu domagają się od lat.

Jeżeli chodzi o scenę to apetyty są duże. Mimo, iż festiwal jest pro bono, to chciałoby się usłyszeć wielkie gwiazdy, tym bardziej, że za rok mamy jubileusz. Byłbym zachwycony jakby mógł przyjechać na Guns’N’Roses tutaj.
W tym roku były naprawdę ciekawe koncerty. Często, aby ich usłyszeć, na komercyjnych festiwalach musielibyśmy płacić krocie. Tutaj jest to za darmo. Myślę o U2. Wiem, że Jurek Owsiak też o nich marzy. Nie wiem, czy znajdą się sponsorzy na taką gwiazdę.
Ramstein, Red Hot Chili Peppers, Łąki Łan.

Rekordowa frekwencja została pobita na koncercie Nocnego Kochanka. Pod Dużą Sceną zgromadziło się ponad 700 tysięcy uczestników. W minionym roku grupa pojawiła się w roli finalisty eliminacji do Przystanku Woodstock, teraz stała się najjaśniejszą gwiazdą imprezy. Podczas koncertu zaprezentowała również 3 kawałki z nowego repertuaru, nad którym pracują. Jego efektem będzie trzecia płyta zespołu. Fani będą musieli jeszcze chwilę na nią poczekać.

Może być jeszcze raz Nocny Kochanek. Jestem tu drugi raz i zakochałem się w nich .
Na pewno na Nocnego Kochanka! Bardzo chciałabym aby zagrali jeszcze raz koncert, chociaż już zdobyli Złotego Bączka i to nie możliwe.

Jurek Owsiak od zawsze powtarza, że to nie festiwalowy line up jest najważniejszy. Zdanie podzielają jego największe gwiazdy – festiwalowicze.

Przyjeżdżam tu ze względu na atmosferę. Jest to swojego rodzaju reset od codzienności. Czasami smutnej bardziej, mniej, ale festiwal wpływa na człowieka bardzo budująco i daję energię na kolejne 365 dni w roku.

Więcej propozycji usłyszycie poniżej:

Kogo chcielibyście zobaczyć na kolejnej edycji Pol’And’Rock Festival? Piszcie w komentarzach.

Sponsorami relacji z 24. Pol’And’Rock Festival byli:

 

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: