LUBUSKIE:

To już pewne – Kozzi Film Festiwal we wrześniu!

Siódma edycja Kozzi Film Festiwal coraz bliżej. Jej oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na 15 września. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy filmów, jak i spektakli teatralnych. Będą też recitale i spotkania autorskie. Organizatorzy festiwalu mają jednak niespodziankę dla nieco mniej cierpliwych – już od poniedziałku ruszy forpoczta, czyli pierwsze spotkania poświęcone tegorocznym bohaterom projektu. 

A są nimi polscy aktorzy – Wojciech Pszoniak i Piotr Machalica. Festiwal skupia się przede wszystkim na współczesnym kinie polskim i niemieckim. Filmem otwarcia będzie “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Nie zabraknie też gości. W tym roku będą nimi między innymi Magdalena Popławska i Jan Peszek. Jak co roku odbędzie się też konkurs. Klapsy, czyli festiwalowe statuetki, rozdane zostaną w 5 kategoriach.

Jury tradycyjnie doceni także całokształt osiągnięć artystycznych. w planach jest też nagroda dla najlepszego filmu akcji. Dodajmy, że festiwalowe wydarzenia będą się odbywały w Zielonej Górze, Zatoniu i Wiechlicach.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: