LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Terapia tlenem – dla zdrowia i urody [Rozkręcamy społeczny biznes]

Tlenoterapia hiperbaryczna brzmi skomplikowanie, ale to po prostu metoda leczenia tlenem. – Tlen dociera do każdej komórki ciała, przyspiesza proces odnowy komórek – mówi Agnieszka Petela, która w Zielonej Górze przy ulicy Nowej 2A założyła spółdzielnię socjalną “Tlen i Terapia”. 

Spółdzielnia powstała dzięki pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze. – Oferujemy pomoc w zakresie doradztwa oraz wsparcie finansowe – wyjaśnia Agata Fogel z OWES-u.

Firma Agnieszki Peteli rozkręca swoją działalność, coraz więcej zielonogórzan korzysta z dobrodziejstw terapii tlenem. Na zabiegi przychodzą osoby w każdym wieku, z różnym problemami. Terapia daje rezultaty.

Jakie są wskazania do leczenia tlenem i jak wygląda zabieg? Na czym polega społeczna działalność spółdzielni? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale audio.

Rozkręcamy społeczny biznes:
Agata Fogel (Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej), Agnieszka Petela (Tlen i Terapia)

Więcej informacji o spółdzielni “Tlen i Terapia” znajdziecie pod adresem tleniterapia.pl. Tam także znajduje się lista wskazań do zabiegów, cennik oraz pełne objaśnienie metody.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: