LUBUSKIE:

Superwizja – nowa wizja edukacji? Nauczyciele poznają ją w Nowej Soli

Metoda superwizji, znana w psychologii i psychoterapii, może niedługo wejść do szkół. W czterech miastach w Polsce fundacja Instytut Edukacji Pozytywnej prowadzi szkolenia dla nauczycieli, które mają m.in. pomóc im rozwiązywać konflikty między uczniami i budować z nimi pozytywne relacje. Na miejsce organizacji warsztatów w Lubuskiem wytypowano Nową Sól.

Superwizja to metoda, która wspiera indywidualny rozwój nauczycieli i całej szkoły. Rozwija kompetencje w zakresie nauczania, wychowywania i porozumiewania się z uczniem. Tematykę spotkania w Nowej Soli przybliża Małgorzata Nowicka z Instytutu Edukacji Pozytywnej.

Małgorzata Nowicka

W warsztatach mogą uczestniczyć również nauczyciele spoza województwa. Korzyścią z udziału jest możliwość przystąpienia ich szkół do całorocznego, bezpłatnego projektu zajęć.

Szkolenie „Wprowadzenie do superwizji” jest finansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Odbędzie się 30 listopada od 10:00 do 16:00 w Nowosolskim Domu Kultury. Zapisy są prowadzone na stronie https://superwizja-nowasol.evenea.pl/.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: