LUBUSKIE:

Stowarzyszenie “Między Odrą a Bobrem” stawia na młodych

Stowarzyszenie “Między Odrą a Bobrem” rusza z nowym projektem. Odbiorcami mają być młodzi i przedsiębiorczy lubuszanie. Z programu “Własna firma- start dla młodych” mogą więc skorzystać osoby pomiędzy 18 a 29 rokiem życia. 

Wystarczy, że będą mieli pomysł na stworzenie oraz poprowadzenie własnej firmy. Mówi Dorota Augustyniak ze Stowarzyszenia “Między Odrą a Bobrem”

Dzięki uczestnictwu w naszym programie można otrzymać bezzwrotną dotację. W kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Albo przez pół roku wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących kosztów prowadzonej działalności. Czyli ZUS, księgowa, lokal. 

Jest to więc szansa przede wszystkim dla studentów dziennych oraz osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy. Bo w ramach programu prowadzone będą też szkolenia. Uczestnicy mogą zasięgnąć także porady u doradcy zawodowego. Jednym z chętnych do skorzystania z projektu jest Daniel Hutor.

Po co spełniać cudze marzenia i pracować u kogoś, jak można założyć swoją firmę. Jako przedsiębiorca chcę się zająć renowacją mebli. Pracowałem już  w podobnym fachu. Cały czas też się szkolę. 

Nabór wniosków trwa do 18 sierpnia. Formularz znajdziecie na stronie Stowarzyszenia “Między Odrą a Bobrem”.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: