LUBUSKIE:

Sposób na lubuskiego pracownika? Pakiet medyczny. OPZL namówi do niego firmy

Ostatnie wieści o spadku bezrobocia w Lubuskiem z pewnością można zaliczyć do optymistycznych. To, że rynek pracy stał się rynkiem pracownika, sprawia jednak, że w wielu firmach musi się zmienić system wynagradzania i motywacji. Jak przyciągnąć do siebie pracowników – podpowie Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

OPZL stworzy grupę prywatnej opieki medycznej z medycyną pracy. Jak zapewnia organizacja, ta forma ochrony pracowników przynosi wiele wzajemnych korzyści. Prywatne leczenie to szybszy dostęp do lekarzy, krótszy okres oczekiwania na porady lekarskie i badania oraz szybsza rekonwalescencja. Pracodawca zyskuje na tym wizerunkowo – promuje zdrowie, wprowadza dobre zwyczaje w firmie i zapewnia pracownikom poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły o prywatnych usługach medycznych dla pracowników będą przekazywane na spotkaniach informacyjnych z ekspertami. Pierwsze z nich odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 10:00, w siedzibie Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Dwa kolejne są zaplanowane na 21 kwietnia w Nowej Soli i 27 kwietnia w Żarach. Więcej na stronie OPZL. Liczba miejsc na spotkaniach jest ograniczona.

O aktualnych danych na temat bezrobocia w regionie – w poniższej informacji.

Lubuskie bezrobocie spada na łeb na szyję

Zobacz więcej
Back to top button
X