LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Słuchacz pyta, prezydent odpowiada: “Złota rączka” dla seniorów?

“Złota rączka” dla seniorów w Zielonej Górze? Takiej “instytucji” oficjalnie w naszym mieście nie ma, ale kto wie – być może się pojawi już niebawem.
W audycji “Prezydent na 96 FM” pani Ania zapytała o to, kto może pomóc najstarszym mieszkańcom Zielonej Góry w drobnych naprawach i remontach.
Czy w Zielonej Górze istnieje “złota rączka” dla seniorów? Są różne drobne usterki. Senior by potrzebował, by za opłatnością pewną to zrobić. To są drobne rzeczy i ciężko jest kogoś znaleźć. 
Wiceprezydent Zielonej Góry Dariusz Lesicki stwierdził, że miasto w porozumieniu z administracją osiedlową być może przychyli się do prośby naszej mieszkanki.
To jest dobra idea, choć z czymś takim się nie spotkałem. Deklaruję swoją pomoc, przy współpracy z administracją. Włączymy rzemieślników, spróbujemy ich włączyć do projektu “Zgranej rodziny”. Seniorzy może przy tej okazji mogli by coś uzyskać. Miastu ciężko zlecać takie drobne naprawy. 
Dodajmy, że audycja “Prezydent na 96 FM” w każdą środę o godzinie 12.30. Czekamy na Wasze pytania. Przesyłajcie je pod adres prezydent@wzielonej.pl lub dzwońcie podczas programu: 68-326-96-96.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: