HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Robert Jagiełowicz: Zapraszam na basen już od piątku

Basen przy CRS wreszcie otwarty. Stanie się to dokładnie od najbliższego piątku! Tak jak już informowaliśmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na podstawie ostatnich informacji medialnych podjął decyzję o rozpoczęciu przygotowań do otwarcia basenu CRS.

Te  przygotowania dotyczą tylko basenu sportowego. Dziś o tej sprawie rozmawialiśmy z Robertem Jagiełowiczem. Dyrektor MOSIR-u był gościem programu „Rozmowa na 96 FM”. Jak będą wyglądać szczegóły?

W piątek rano zapraszamy na basen. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak to będzie funkcjonowało. My założymy, że będzie sześć osób na torze. Czyli razem 48 osób. Nie polecam godzin porannych. Od 8 wzwyż do 21 będzie można popływać 

Naszego gościa pytaliśmy także o to, co w tej chwili dzieje się na basenie dosłownie chwile przed otwarciem.

W tej chwili trwa sprzątanie i ostatnia dezynfekcja. Od nas zależy niewiele, Więcej zależy od Państwa, czy będziecie bezpieczni.

Otwarty zostanie także basen przy Wyspiańskiego. Przypomnijmy zatem, planowany dzień otwarcia basenów to najbliższy piątek, 12 lutego. Dodajmy, że MOSIR wciąż czeka oficjalne rozporządzenie rządowe w tej sprawie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: