LUBUSKIE:

Ręcznie robione błystki i sieci. Raj dla wędkarzy podczas II Targów Rękodzieła Wędkarskiego

Łowienie ryb wymaga dużej dozy cierpliwości, ale wędkarstwo to nie tylko machanie wędką, ale i wybieranie przynęt, zanęt i szukanie odpowiedniego podbieraka i siatki. Nie zapominajmy oczywiście o tym, że te osoby, które już łowią,  czerpią z tego olbrzymią przyjemność.

II Targi Rękodzieła Wędkarskiego to impreza skierowana do wszystkich fanów połowów. Jak informują organizatorzy na stronie wydarzenia – Polskie rękodzieło należy do ścisłej czołówki Światowego Rękodzieła, cieszy się dużym uznaniem wśród wędkarzy z całej Europy a nawet u wędkarzy zza Oceanu. Nasze przynęty coraz chętniej nabywają Szwedzi, Norwedzy, Finowie, Niemcy i Anglicy. Dlatego właśnie postanowiliśmy zorganizować targi u nas w Polsce, aby pokazać wędkarskiemu środowisku coś wyjątkowego z czego powinniśmy być bardzo dumni. Dzięki targom będziemy mieli niepowtarzalną okazję poznać i zobaczyć naszych rękodzielników, nawiązać kontakty biznesowe, nabyć ich produkty i wymienić doświadczenia.

Jest to więc niepowtarzalna okazja, aby jednocześnie wzbogacić swoje skrzynki z przynętami, zdobyć kolejne doświadczenie, wyrobić warsztat i jednocześnie dobrze się bawić wśród wędkarzy z całej Polski. Kto wie, co złowią później, na małe dzieła sztuki, wędkarze z lubuskiego.

II Targi Rękodzieła Wędkarskiego odbędą się między 5 i 7 sierpnia w Sławie, a dokładniej w Hali Widowiskowo-Sportowej przy szkole podstawowej. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia http://targirekodzielawedkarskiego.pl/.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X