LUBUSKIE:

Jak przyciągnąć turystów z pogranicza? Dowiemy się we Frankfurcie nad Odrą

Turystyka na polsko-niemieckim pograniczu to coś, co warto rozwijać. Również pod względem biznesowym. O tym, jak udoskonalać swoją ofertę dla podróżników z obu krajów, powiedzą goście Polsko-Niemieckiego Dnia Turystyki.

Na spotkaniu przewidziano panele dyskusyjne i warsztaty. Uczestnikami będą hotelarze, przedstawiciele biur podróży i organizacji turystycznych. Porozmawiają o pozyskiwaniu klientów i korzystaniu z wzajemnych doświadczeń wyniesionych z pracy w sektorze turystycznym. Województwo lubuskie będzie reprezentować Zbigniew Czmuda, właściciel Pałacu w Wiechlicach i Karol Pachla z Grape Town Hotel w Zielonej Górze.

Organizatorzy liczą jednak na większą obecność regionalnych firm z branży turystycznej. Zgłoszenia są przyjmowane jeszcze do jutra (3 listopada). Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony cptt.uz.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=273:polsko-niemiecki-dzien-turystyki-13-11-2017&catid=15:aktualnosci-i-zapowiedzi&lang=pl&Itemid=107.

Polsko-Niemiecki Dzień Turystyki odbędzie się 13 listopada w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej Wschodniej Brandenburgii (IHK Ostbrandenburg) we Frankfurcie nad Odrą.

Download (PDF, 658KB)

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00