LUBUSKIE:

Prawniczki, trenerki czy nawet… panie od BHP. Lubuszanki różnych profesji, łączcie się!

Kiedyś w naszym regionie brakowało inspirujących spotkań. Tę lukę wypełniły kobiety. Dziś grupa pod nazwą „Lubuszanki, kobiety sukcesu” chwali się swoimi sukcesami i motywuje panie, by wzięły sprawy w swoje ręce: odkrywały predyspozycje i rozwijały zainteresowania.

Każda Lubuszanka jest dla nas cenna – mówi Urszula Giercarz, jedna z założycielek grupy. W gronie blisko 300 pań znajdziemy prawniczki, społeczniczki, dziennikarki, trenerki fitness, panie architekt czy specjalistki BHP. Na forum wypowiadają się o swoich sukcesach, a także słuchają ekspertek.

Każda z nas ma możliwość wziąć do ręki mikrofon, opowiedzieć o sobie, swojej działalności, o tym, co ją cieszy. Potem najczęściej jest prelekcja, a później – czas wolny na to, by się lepiej poznać, porozmawiać w kuluarach. Jesteśmy grupą kobiet – nie boję się tego powiedzieć – najlepszą w swojej dziedzinie.Urszula Giercarz

Najpierw do „Lubuszanek” trafiało się pocztą pantoflową, z polecenia. Z pomocą paniom przyszły media społecznościowe – utworzyły grupę na Facebooku. To ułatwiło organizację spotkań i podejmowanie wspólnych aktywności, np. gry w golfa.

Spotkania lubuskich kobiet odbywają się co dwa miesiące. Najbliższe – dziś, 12 czerwca o 17:00 w Grape Town Hotel. Gościem będzie Jolanta Żukowska, która opowie o modelach biznesowych. Więcej w całości wywiadu.

Urszula Giercarz

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00