LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Nowy rok za pasem, czas wymienić kalendarze

Rok 2021 dobiega końca. Żeby więc od 1 stycznia być na bieżąco, warto zaopatrzyć się  w nowe kalendarze w formie notesów lub ścienne. Te drugie, w nietypowej odsłonie, przygotowali podopieczni Fundacji “Zielony Dom”.

W nietypowej, bo kalendarium zostało wzbogacone wyjątkowymi zdjęciami. A dokładniej fotografiami znanych okładek płyt w niecodziennym wydaniu. Modelami są podopieczni fundacji, czy osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Mówi Piotr Szmytkiewicz z Fundacji “Zielony Dom”

Wiele radości przede wszystkim dla uczestników ta sesja dała. Poza tym jest też pokazanie w niecodziennym wydaniu człowieka, jak on może się pokazać i zaistnieć w tym współczesnym świecie. 

Wyjątkowe zdjęcia można zobaczyć także w Palmiarni. Wystawę “Znane okładki płyt w niecodziennym wydaniu” znajdziecie na drugim piętrze do czwartku 30 grudnia. Co ciekawe – tam tych tych zdjęć jest jeszcze więcej.

Na wystawie można też zobaczyć zdjęcia, które były wykonywane w trakcie sesji. Jej kulisy. Muszę powiedzieć, że widzimy jedno zdjęcie, a żeby ono się ukazało – wykonanych było trzysta. 

Kalendarze pełne zdjęć nawiązujących do okładek między innym takich zespołów jak The Beatles lub Spice Girls, można kupić telefonicznie lub internetowo. Bezpośrednio od Fundacji “Zielony Dom”. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych organizacji.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: