LUBUSKIE:MUZYKA:POL'AND'ROCK:

Nie ma czasu na nudę! Warsztaty na ASP [Pol’And’Rock Festival]

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol’And’Rock Festival to nie tylko spotkania z cenionymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. ASP to szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. To tutaj nauczysz się malować kwiatami, lepić z gliny czy tworzyć własną okładkę najsłynniejszej płyty The Beatles.

Przy dużej ilości decybeli festiwalowicze często szukają miejsca, w którym mogliby skosztować ciszy i relaksu. Już drugi rok z rzędu Stowarzyszenie MAYE zorganizowało Wioskę Beztroską, w której możecie uciec od koncertowego szumu. To właśnie tu nauczycie się pleść wianki i malować mandale na kamyczkach. Poza tym możecie wziąć udział w szeregu wykładów. O tegorocznych atrakcjach Wioski Beztroskiej opowiedziała Izabela Gawrysiuk.

https://www.facebook.com/index96fm/videos/10161053605690657/

 

O tym, że nie taka sztuka straszna, jaką ją malują przekonuje Izabela Kowalczyk z Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa. Podczas warsztatów poznajecie takie techniki jak: monotypia, nietypowe malarstwo, szablon, frotaż, instalacja, a także dowiecie się ciekawostek na temat sztuki współczesnej. Pierwszego dnia uczestnicy stworzyli własny obraz przejściowy, czyli 1 Pol’and’RockFest FOTY a’la ABBEY ROAD Beatlesów. O szczegółach w poniższej rozmowie.

Sponsorami relacji podczas 24. edycji Pol’And’Rock Festival  są:

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: