LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

NFZ odpowie na pytania medyków ws. szczepionek na koronawirusa

W minionym tygodniu pojawiła się informacja o Narodowym Programie Szczepień przeciwko koronawirusowi. Pierwszeństwo przystąpienia do niego mają poradnie podstawowej opieki zdrowotnej. Kwestia szczepień budzi jednak wiele wątpliwości i rodzi mnóstwo pytań.

Lubuski oddział NFZ zorganizował dodatkowy dzień otwarty dla przedstawicieli placówek medycznych zainteresowanych tym tematem. Na spotkanie może przyjść również ten personel medyczny, który nie udziela świadczeń w ramach NFZ.

Narodowy Fundusz Zdrowia wydłużył do piątku, do 11 grudnia, konsultacje w ramach dni otwartych w oddziałach wojewódzkich. Podmioty medyczne mogą się udać do nas osobiście…

…albo zadzwonić pod numer telefonu 68 328 77 61. Dzień otwarty w sprawie Narodowego Programu Szczepień potrwa do godziny 18:00.

Do programu szczepień przeciw koronawirusowi zakwalifikują się te podmioty, które zadeklarują zdolność do wykonania minimum 180 szczepień w tygodniu i pracę co najmniej 5 dni w tygodniu. Wymóg ten nie dotyczy placówek podstawowej opieki zdrowotnej. Za każde szczepienie placówki otrzymają wynagrodzenie.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: