LUBUSKIE:

Mikro, małe i średnie firmy mają szansę na dofinansowanie. Konferencja Głos Biznesu to dla nich szansa

Posiadanie własnej firmy to stosy dokumentów i ogromna odpowiedzialność. Jednak z pomocą przychodzą lubuskie jednostki, aby wesprzeć rynkowych strzelców.

Zbliża się konferencja, która ma na celu rozjaśnić nieco mikro, małym i średnim firmom, skąd mogą brać pieniądze na swoje plany i dalszy rozwój. Organizują ją Konfederacja Lewiatan i Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Spotkanie odbędzie się pod hasłem Innowacja, Finansowanie, Rozwój – Głos Biznesu 2016. Czterogodzinna konferencja będzie szansą na zapoznanie się ze źródłami finansowania, o których wielu mogło nie mieć pojęcia.

Wydarzenie dzieli się na dwa bloki tematyczne: poranny, w którym przedstawione zostaną fundusze europejskie, finansowanie bankowe i rozwój POIR na lata 2014-2020 wraz z funduszami start-up’owymi. Drugi blok, czyli popołudniowy to okazja do wzięcia udziału w interaktywnych warsztatach o praktycznym charakterze.

Głos Biznesu 2016 odbędzie się w poniedziałek 11 lipca, w godzinach od 10:00 do 14:00 w hotelu Ruben. Rejestrować można się na stronie Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: