LUBUSKIE:

Majówka z lubuskimi winnicami

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami i coraz więcej osób planuje, jak spędzą ten czas. W naszym województwie jest mnóstwo miejsc, które są godne odwiedzenia. Jednym z nich z pewnością jest Lubuskie Centrum Winiarstwa.

Przez cztery dni na terenie ośrodka w Zaborze, będzie można zobaczyć wystawców z takich winnic, jak Ingrid, Miłosz, Cantina, Kinga, czy Julia. Dodatkowo zaplanowano szereg różnych wydarzeń dla całej rodziny.

W sobotę 30.04 odbędzie się pokaz kulinarny w wykonaniu Kuby Korczaka, który przygotuje pyszności z lokalnych składników. Wszystkie potrawy będzie można uwiecznić na zdjęciach razem z blogerką Magdą Klimczak. Ponadto, tego samego dnia zaplonowano warsztaty z naturalnej kosmetyki, czy tworzenia kompozycji kwiatowych z wykorzystaniem winorośli i nie tylko.

Niedzielne wydarzenia będą za to utrzymane w ludowym klimacie. Uczestnicy dostaną szansę, żeby nauczyć się tańczyć razem z Lubuskim Zespołem Pieśni i Tańca. Impreza zostanie zakończona występem Kapeli Ludowej Syrba. Dodatkowo goście, którzy przybędą w strojach pasujących do tematyki wydarzenia, będą uczestniczyć w losowaniu nagród.

Wtorek w Lubuskim Centrum Winiarstwa upłynie pod znakiem aktywnego spędzania czasu wolnego. Zaplanowano zajęcia z crossfitu, golfa oraz animacje dla najmłodszych. Wieczorem na scenie stanie zespół Las Melinas, która energetycznie zakończy majówkę w Zaborze.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00