LUBUSKIE:

„Kultura Tędy” – pokazuje RCAK i pomaga stworzyć projekty

Laboratorium Audiowizualne czy warsztaty sitodruku to tylko część zwycięskich projektów edukacyjno-artystycznych z minionego roku. Regionalne Centrum Animacji Kultury ponownie zachęca do tego, by powalczyć o dofinansowanie swoich pomysłów. Pokaże też, że nie jest to trudne.  

Projekt „Kultura Tędy” to część działania Narodowego Centrum Kultury pt. „Bardzo Młoda Kultura”. Polega na wspieraniu działań na rzecz dzieci i młodzieży w lokalnych instytucjach kultury. Jest kierowany do animatorów, nauczycieli, organizacji pozarządowych i wolnych strzelców.

Ideę projektu RCAK przybliży na spotkaniach sieciujących w lubuskich instytucjach kultury. Osoby, które wezmą w nich udział, dowiedzą się m.in. o naborze na bezpłatne szkolenia czy programach grantowych, z których warto skorzystać, ponieważ wzrosła pula dostępnych środków finansowych.

Kalina Patek, koordynator projektu Kultura Tędy

Spotkania sieciujące mają nie tylko cel informacyjny, ale stanowią też okazję do swobodnej rozmowy i integracji działaczy kultury oraz wsparcia w rozpisywaniu projektów.

Kalina Patek

Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 lutego w siedzibie Regionalnego Centrum Animacji Kultury przy ulicy Sienkiewicza 11. Poniżej podajemy terminarz wszystkich spotkań.

Download (PDF, 1.32MB)

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: