LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Koszykarze zaczęli od porażki

Porażką zakończył się wczoraj występ koszykarzy Enei Zastalu BC Zielona Góra we Wrocławiu. Wicemistrzowie Polski walczą w memoriale im. Adama Wójcika.

Zastal przegrał z ukraińskim Kyiv Basket 78:95.  – Zagraliśmy  bardzo nierówno – mówił jeden z naszych trenerów Arkadiusz Miłoszewski.

Myślę, że początek nie był zły, może z lekką przewagą drużyny z Ukrainy. Przegraliśmy zbiórki w pierwszej połowie. Niestety, trzecia kwarta bardzo kiepska w naszym wykonaniu. Trochę się poddaliśmy i to nas trochę niepokoi. Każdy z naszych chciał zostać bohaterem, ale oddawaliśmy tylko niecelne rzuty.

Trenera pytamy, co jest obecnie największym mankamentem zielonogórskiej drużyny.

Ta obrona nam się nie układała, znowu dostaliśmy 95 punktów. Mamy nad czym myśleć i pracować.

A mecz o Superpuchar Polski ze Stalą Ostrów już niebawem, bo 1 września.