LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Kickbokserzy ASW Knockout bezkonkurencyjni!

Nie zwalniają tempa kickbokserzy Akademii Sportów Walki Knockout Zielona Góra. Nasi zawodnicy mają za sobą kolejne, prestiżowe imprezy.

W Kartuzach nasi wojownicy rywalizowali podczas zawodów o mistrzostwo Polski w formule kick light przywożąc pięć medali, w tym trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy.

Do złotych medali przyzwyczaili nas liderzy naszego klubu, Kacper Frątczak i Rafał Gąszczak, którzy zanotowali kolejne zwycięstwa kwalifikując się do kadry narodowej w tej formule. Złoto wywalczył Krzysztof Jasiukiewicz – debiutant, który startował w kategorii open. Dwóch juniorów przywiozło medale: Olaf Szczepaniak i Michał Lewandowski odpowiednio srebrny i brązowy. Bardzo się cieszę, bo była to duża impreza.

Mówił trener akademii Tomasz Pasek, który wspomina także o sukcesie Kacpra Frątczaka w mistrzostwach Polski służb mundurowych. Ta impreza odbyła się w miniony weekend w Siedlcach A Frątczak okazał się bezkonkurencyjny.

Kacper wrócił z Siedlec z 25 tytułem mistrza kraju. To żywa legenda, Stoczył dwa pojedynki wygrywając przed czasem. W walce finałowej zawodnik poddał się, nie chciał walczyć z Kacprem. Jest w dobrym formie, teraz powalczy na gali Tomka Makowskiego.

Gala Tomasza Makowskiego w najbliższą sobotę

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: