LUBUSKIE:

Każdy może zostać SuperW! Akademia Przyszłości i Szlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy

Stowarzyszenie Wiosna w całej Polsce poszukuje wolontariuszy do dwóch akcji – Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Obie inicjatywy polegają na wsparciu osób dotkniętych kryzysem. Członkowie stowarzyszenia pomagają im wyjść na prostą i odzyskać wiarę w siebie. Rekrutacja nowych wolontariuszy trwa również w województwie lubuskim.

Zadaniem przedstawiciela Szlachetnej Paczki jest pomoc w przygotowaniu świątecznych podarunków dla potrzebującej rodziny. Akademia Przyszłości wspiera natomiast uczniów, którzy mają problemy w nauce. W minionym roku w Lubuskiem działało 15 rejonów Szlachetnej Paczki, a w nich – 214 osób. Akademia Przyszłości miała zaś 23 wolontariuszy. A ile osób potrzeba teraz?

W tym roku w województwie lubuskim szukamy przeszło 550 wolontariuszy do Szlachetnej Paczki i ponad 130 wolontariuszy Akademii Przyszłości. Wejdź na superw.pl i zostań wolontariuszem w województwie lubuskim!

Po zarejestrowaniu się na stronie superw.pl przyszłych wolontariuszy czeka rozmowa kwalifikacyjna, a następnie szkolenie, które z uwagi na stan epidemii będzie zorganizowane online. Także same akcje pomocowe będą się odbywać zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: