LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Kamila w Bostonie, czyli jak pomagać i zmieniać świat!

Kamila Pietrażycka- dziewczyna, która zmienia świat na lepsze. Jak to robi? Działa! Nie tak dawno Klub Lokalny Mamy Głos, którego jest koordynatorką, wygrał minigrant Funduszu Feministycznego. Tym razem wzywa ją Boston!

 

Ma dopiero 17 lat, uczy się w drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, ale nie ogranicza swojego życia tylko do nauki. Od trzech lat działa jako wolontariuszka i aktywistka w kilku organizacjach pozarządowych na terenie naszego miasta. Dwa tygodnie temu znalazła się wśród stu dziewczyn z całego świata, które zostały zaproszone na Ogólnoświatową Konferencję Women2Women. Ta odbędzie się w Bostonie.

Kamila Pietrażycka

Dziesięciodniowy kurs przywództwa i zarządzania projektami społecznymi wymagał częściowego pokrycia kosztów i tutaj okazało się, że Kamila ma wokół siebie cudownych ludzi.

z Kamila Pietrażycka, Adriana Sokołowska – Ostapko i Irina Brovko.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli Kamilę. Konferencja sprawi, że jej działania zyskają nie tylko na jakości, ale i na skali, chociaż w Zielonej Górze mamy wspaniałe osoby, które wiele robią dla życia społecznego mieszkańców. Czy aktywistki mają wakacje? Co nowego w Fundacji LYADA czy na Przestrzeni 4a? Posłuchajcie całej rozmowy z Kamilą Pietrażycką, Adrianą Sokołowską – Ostapko i Iriną Brovko.

cała rozmowa z Kamilą Pietrażycką, Adrianą Sokołowską – Ostapko i Iriną Brovko.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: