LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Europoseł apeluje o odpowiedzialność w dobie pandemii

– Nie wolno lekceważyć koronawirusa – apelował kilka chwil temu na antenie Radia Index Bartosz Arłukowicz. Były minister zdrowia, obecnie europoseł był gościem Kai Rostkowskiej w Rozmowie na 96 FM.

Arłukowicz, który o mandat do Brukseli ubiegał się z naszego regionu prosił o odpowiedzialność mieszkańców województwa Lubuskiego.

Nie wolno lekceważyć wirusa. Wiem, że prezydent Kubicki walczy teraz z wirusem, życzę mu z całego serca, żeby przetrwał w zdrowiu to zakażenie. Tak samo życzę każdemu z nas, czy mamy covid-19 czy nie, musimy przetrwać ten trudny czas. Musimy wykazywać się wielką odpowiedzialnością. Ten czas jest naprawdę niebezpieczny. Zwracam się do wszystkich Lubuszan – dbajcie o siebie! Zadbajcie o rodziców, babcie, dziadków, bo oni są najbardziej narażeni.

W programie sporo o zdrowiu, przede wszystkim o walce z nowotworami. Arłukowicz stanął na czele Komisji ds. Walki z Rakiem w Parlamencie Europejskim. Więcej o tym w całej Rozmowie na 96 FM. Program zobaczycie na portalu wZielonej.pl.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: