LUBUSKIE:

Debata w Campusie A

– Lubuskie Trójmiasto to nie tylko Zielona Góra, Sulechów i Nowa Sól, ale także gminy wiejskie. W czasie najbliższej debaty będziemy mówić o Lubuskim Trójmieście jako o całości – mówi Lesław Batkowski, prezes stowarzyszenia.

Organizator debaty zaznaczył, że w spotkaniach bierze udział kilkadziesiąt osób, a dyskusje prowadzone na UZecie są bardzo ciekawe. Batkowski wyjaśnił nam również, że w czasie najbliższej debaty liczy na obecność zielonogórskich żaków. – Rozmawiamy o Zielonej Górze za 20 lub 30 lat. Tak naprawdę dyskusja na ten temat leży w interesie studentów – twierdzi prezes Zielonogórskich Perspektyw, który przypomniał, że rozmowa o gospodarce lubuskiego trójmiasta ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju Zielonej Góry i okolic. – Sprawa mostu w Milsku czy powstania Lubuskiego Parku Przemysłowego naprawdę ma realny wpływ na życie mieszkańców okolicznych miejscowości – zapewnia organizator.

Najbliższa debata odbędzie się 21 stycznia. w sali numer 2 budynku Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii. W temat wprowadzą nas dr Tomasz Florkowski oraz Paweł Gołebiowski. Początek spotkania o godzinie 17. Autor: Elzbieta Matkowska / Karol Tokarczyk

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: