LUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Częściej z Babimostu do Warszawy

Powracają loty z Babimostu do Warszawy w większej częstotliwości niż do tej pory. Województwo lubuskie będzie kontynuowało współpracę z LOT-em.

Jak wyglądają szczegóły? Zapytaliśmy Sławomira Kotylaka – dyrektora Departamentu Infrastruktury i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego.

W piątek będzie można wrócić z Warszawy do Zielonej Góry jak również z Zielonej Góry lecieć na weekend do Warszawy, czyli nie tracąc roboczego dnia jesteśmy w stanie skorzystać z atrakcji Warszawy jak również turyści mogą skorzystać z atrakcji Zielonej Góry. 

Połączenia do Warszawy to jednak nie wszystko. W ramach nowej umowy realizowane będą loty do Lwowa. Zmieni się jednak formuła wylotów i powrotów od kwietnia.

Do Lwowa do końca marca będziemy latali w czwartek wieczorem i powrót w piątek rano. Natomiast od 18 kwietnia wchodzi nowe skomunikowanie ze Lwowem. Będzie to wylot w poniedziałek wieczorem i powrót we wtorek rano. Niedziela pozostała do dyspozycji na inny kierunek, o którym niedługo będziemy mogli poinformować. Będzie zatem wracał nad ranem do Zielonej Góry i z Zielonej Góry leciał do Warszawy. 

Dodajmy, że w okresie wakacyjnym powrócą także loty z Babimostu do Turcji.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: