POLSKA I ŚWIAT:

Jaki jest Twój symbol szczęścia?

Konkurs kreatywny „My symbol of joy”

Każdy z nas żyje w ciągłym biegu – już w czasach szkolnych gonimy za dobrymi stopniami, by póżniej wspinać się po szczeblach kariery – wiecznie zagonieni, w ciągłym pędzie. Życie rodzinne, praca, samorozwój – wszystko to sprawia, że czas przelatuje nam przez palce. A może warto by się zatrzymać, usiąść na chwilę z kubkiem ulubionej kawy w ręce i poświęcić ten moment tylko i wyłącznie sobie?


Konkurs wzorniczy „My symbol of joy”

Konkurs Zalando Lounge „My symbol of joy” wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i swoją ideą wzmacnia poczucie szczęścia w codzienności. Zadaniem konkursu jest bowiem zaprojektowanie wzoru na torbę materiałową, która będzie przypominała o chwili dla siebie podczas codziennej rutyny. Ta mała rzecz, jaką jest materiałowa torba, ma wywoływać uśmiech, przypominać o momencie odpoczynku i delektowaniu się chwilą dla siebie.

Dla każdego szczęście jest czymś innym – dla jednego będzie to fajny samochód, dla innego wesoła rodzina, a dla zapracowanej mamy po prostu łyk ciepłej herbaty podczas drzemki dziecka. Wszystko zależy od perspektywy i konkteksu, w którym żyjemy. Dlatego w konkursie „My symbol of joy” można wyrazić swój symbol szczęścia i przekazać tę cząstkę radości dalej.

Jury konkursu „My symbol of joy”

Jury konkursu „My symbol of joy” to specjalistki w swoich dziedzinach – doktorantka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych Izabela Jurczyk, trenerka mindfulness Monika Witkowska oraz związana z modowym światem Wiesława Brandys. Każda członkini jury spojrzy na nadesłane prace pod innym kątem i o to właśnie chodzi! Izabela Jurczyk oceni stronę artystyczną, Monika Witkowska spojrzy na torby z perspektywy mindfulness, a Wiesława Brandys oceni modowy aspekt projektu.

Pokaż swój symbol szczęścia!

Jeżeli uważasz się za osobę kreatywną to wyraź się dzięki sztuce! Pokaż czym dla Ciebie jest szczęście! Liczy się Twoja pomysłowość i oryginalność. Do wykonania pracy można wykorzystać najróżniejsze formy artystyczne – elementy komiksu, ilustracji, grafiki czy motywy topograficzne. Prace w formie PDF należy wysłać na adres: konkurs@zalando-lounge.pl do końca października.

Trzy najlepsze prace zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami:

  • miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł
  • miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł
  • miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

Więcej informacji oraz regulamin uczestnictwa znajdziesz na stronie: www.zalando-lounge.pl/konkurs-my-symbol-of-joy/.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: