POL'AND'ROCK:

Legendarny, ale czy ostatni? – wywiad z Krzysztofem Dobiesem [PRZYSTANEK WOODSTOCK]

Przystanek Woodstock to festiwal kultowy w naszym województwie. Po raz 23 impreza wystartowała wczoraj i od samego początku wiadomo było, że będzie to jedna z ważniejszych edycji tego festiwalu. W ciągu minionych lat organizatorzy wielokrotnie pokazywali, że woodstockowicze mogą bawić się w Kostrzynie nad Odrą bezpiecznie. Pomimo tego, z roku na rok napotykają coraz większe problemy urzędnicze. 

23 Przystanek Woodstock to edycja wielkich zmian na woodstockowym polu. Nowością dla uczestników jest między innymi wygrodzona strefa przed Dużą Sceną. W tym roku również fundacja WOŚP tydzień przed rozpoczęciem festiwalu musiała pokonać kolejne zadanie, które zostało przed nimi postawione. Andrzej Kunt zdecydował, że organizator będzie musiał zwiększyć liczbę ochroniarzy. Problemy pojawiły się również we współpracy polsko-niemieckich funkcjonariuszy. Mimo tego organizatorzy wspięli się na organizacyjne wyżyny i pokazali, że dla najpiękniejszej publiczności świata są gotowi zrobić wszytko. Obawy dotyczące kolejnej edycji nie są jeszcze rozwiane. Jak podkreśla Krzysztof Dobies – rzecznik prasowy fundacji WOŚP i Przystanku Woodstock na pewnej decyzje nie mają wpływu:

Przystanek Woodstock ma w tym roku mocno zauważalne problemy urzędnicze. Nie mówimy o tych urzędnikach w regionie lubuskim, czy w Kostrzynie nad Odrą, ale o miejscach bardzo odległych, w których podejmowane są takie decyzje, jak status imprezy o podwyższonym ryzyku. Nie ukrywam, ze jeżeli dalej tak to będzie wyglądało to być może będziemy zmuszeni, aby szukać innej formuły.Krzysztof Dobies

O szczegółach tegorocznego Przystanku Woodstock oraz o planach na następną edycję festiwalu usłyszycie w Poniższej rozmowie z Krzysztofem Dobiesem:

Partnerem relacji z 23 Przystanek Woodstock jest firma “Konsigo Centrum Ubezpieczeń” – Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: