KULTURA:MUZYKA:POL'AND'ROCK:

Gojira na PolAndRock Festival! [PRZYSTANEK WOODSTOCK]

“O Panie!”- takie komentarze najczęściej znajdziemy pod ogłoszeniem kolejnej gwiazdy PolAndRock Festvalu (Przystanku Woodstock). Jest się z czego cieszyć! 2 sierpnia na Dużej Scenie w Kostrzynie nad Odrą zagra Gojira!

Francuska grupa doskonale znana jest  polskiej publiczności. Ostatnim razem zespół prezentował się w czerwcu minionego roku w gdańskim klubie B90, promując najnowszy, szósty album zatytułowany„Magma”, z którego pochodzą numery takie jak m.in. „Stranded”, „Silvera”, czy „The Cell”. Jeszcze wcześniej w ramach zastępstwa za Bullet For My Valentinei,widzieliśmy ich podczas imprezy Capitol of Rock 2016 u boku Limp Bizkit i Rammsteina. Co do gwiazd Gojira ma się czym pochwalić. Zespół towarzyszył w trasie muzykom z grup takich jak Slayer, Metallica i Mastodon, a do ich wiernych fanów należą James Hetfield, Slash, czy muzycy z Deftones i Lamb of God.

Podczas koncertu na PolAndRock Festival nie zabraknie numerów z ostatniego albumu francuzów. Magma to szósty studyjny album Gojiry i drugi z kolei wydany we współpracy z Roadrunners Records. Utwory znajdujące się na wydawnictwie powstawały w trasie między innymi podczas serii koncertów po Ameryce Północnej u boku Slayera w 2013. Następnie pracę nad płytą została wznowiona rok później w Nowym Jorku, gdzie na potrzeby zespołu w ciągu 6 miesięcy zostało zbudowane studio nagraniowe Silver Cord, gdzie samodzielnie nadzorowali pracę nad efektem finalnym “Magmy”.

Gojira wystąpi na Dużej Scenie w ramach PolAndRock Festival , 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Po 23 latach Przystanek Woodstock zmienia nazwę na Pol’And’Rock Festiwal – największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, w tym między innymi: The Inspector Cluzo, Goo Goo Dolls, Arch Enemy oraz Lao Che.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: