POL'AND'ROCK:

Bądź zdrów na PRZYSTANKU WOODSTOCK!

Akademia Sztuk Przepięknych ruszyła na dobre w środowy poranek. Z każdą kolejną edycją festiwalu na woodstockowej górce pojawia się coraz więcej stanowisk związanych z działami kultury, sztuki, podróży, czy edukacji. Przystanek Woodstock jak co roku oferuje wiele atrakcji związanych również z profilaktyką zdrowotną. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak prawidło zmierzyć ciśnienie, w jaki sposób możesz złożyć deklarację woli lub po prostu zbadać poziom cukru we krwi, to właśnie w Kostrzynie nad Odrą.

Fundacja Diabeciaki oraz Europejska Klinka Cukrzycy zapraszają po raz kolejny uczestników Przystanku Woodstock do Diabetobusu. Jest to pierwsze w Polsce mobilne centrum profilaktyki i edukacji cukrzycowej, w którym prowadzone są bezpłatne badania poziomu cukru i ciśnienia, oraz szeroko rozumiana edukacja prozdrowotna. Autobus wyposażony jest w lodówkę, w której osoby chore na cukrzycę mogą podczas imprezy przechować insulinę oraz niezbędny sprzęt do pomp insulinowych. O szczegółach dla Akademickiego Radia Index opowiedziała Barbara Dulicka – lekarz Fundacji Diabeciaki:

3 rok na Przystanku Woodstock możemy zobaczyć stanowisko Dawca.pl. Jeśli chcesz zaczerpnąć wiedzy dotyczącej przeszczepiania narządów, podpisać oświadczenie woli lub zabawić się przy grze planszowej, przeprowadzając swoją pierwszą w życiu operację to stanowisko stowarzyszenia jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Podczas rozmowy z Kariną Nicińską opowiedzieli o szeregu atrakcji, które przygotowali z okazji 10-lecia swojej działalności:

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: