Informacje

Hala przy Szafrana zmieni się w Tancbudę

Kiedyś była domem dla koszykarzy Zastalu, dziś rządzą tam futsaliści, szczypiorniści i siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego, a już w sobotę obiekt przy ul. Prof. Szafrana opanują tancerze. Przed nami impreza pod nazwą Tancbuda Challenge!

Organizatorem jest Filip Czeszyk ze szkoły tańca Spoko Family, który zapewnia, że będzie… spoko. – Chcemy wyprodukować naprawdę dobry event. Chcemy, żeby on wyglądał jak milion dolarów – zapewnił pomysłodawca imprezy i dodaje – takiej imprezy jeszcze u nas nie było.

Turniej street dance’owy i to tam, gdzie spotykają się tancerze break dance’owi i hip-hopowi jeszcze w Zielonej Górze nie było. Jesteśmy prekursorami razem z Radkiem Blonkowskim, czyli Rademenezem znanym w całej Polsce. On prowadzi mnóstwo, najważniejszych hip-hopowych wydarzeń w kraju. Taki turniej wymyśliliśmy trzy lata temu. Turniej nazywa się Tancbuda Challenge. To po raz kolejny pokazuje, że tancbuda jest trafionym przedsięwzięciem. Mam nadzieję, że tym, którzy kochają taniec turniej przypadnie do gustu.

Impreza odbędzie się nie, jak mogłaby wskazywać nazwa turnieju, w Tancbudzie, a w hali przy ul. prof. Szafrana. 27 maja od godziny 10:00 rozpoczną się kwalifikacje. Sesję finałową zaplanowano na 18:00. Organizatorzy chcą, aby Tancbuda Challenge odbywała się cyklicznie, w przyszłości nawet przez kilka dni. Więcej informacji o Tancbuda Challenge na fanpage’u wydarzenia.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: