luty, 2022

czw17lut19:0021:00Zielona Góra / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / 17.02.22, g. 19:0019:00 - 21:00 Kawon Piwnica ArtystycznaRodzaj imprezy:Impreza

Opis

Elo!

Pożegnalna trasa 2022 programu „Enzymy i Pioruny”

Piotrek Szumowski – Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!
“Enzymy i pioruny ” zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego.
Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów.
Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną.
Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

+ support

Prowadzenie Janusz Pietruszka

Bilety w grudniu: 40zł
Od stycznia 50zł

Możliwość kupienia biletu kolekcjonerskiego.

W przypadku przeniesienia wydarzenia będzie można zwrócić bilet.

Wydarzenie dla dorosłych!

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo * wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.

https://www.facebook.com/events/980151952847527/

Czas

(Czwartek) 19:00 - 21:00

Lokalizacja

Kawon Piwnica Artystyczna

Kawon Piwnica Artystyczna

Back to top button
0:00
0:00
X